İzmir Toner Dolum

Toner 35 Artık İzmir Ve Çevresi Şehirlere Hizmet Vermektedir. Toner Dolum İşinde Farklı Bir Boyutta İşine Odaklanan Toner 35 Profesyonel Olarak Hazırladığı Ürünlerini ile %100 Müşteri Memnuniyeti Sunmaktadır.

Tam Doluluk Garantisi Veren Toner 35 Kullandığı Kaliteli Toner Tozu Sayesinde Gerçek Renklerde Kaliteli Baskı Almanıza Olanak Sağlamaktadır İzmir  Toner Dolum Hizmetinde Emin Adımlarla İlerleyen Toner 35 Prensip Olarak Kendine Mutlu Müşteriler Anlayışını Belirlemiştir.

TONER35 Olarak İzmir Bölgesinde Olan Değerli Müşterilerimize HP, Samsung, Canon, Xerox, Brother, Kyocera, Oki, Lexmark v.b Markaların Bazı Toner Dolumlarını Herşey Dahil Sistemde (HDS) Yapıyoruz. Bu sistem siz müşterilerimiz için avantajlar sunmaktadır. HDS sisteminde müşterilerimiz toner dolumuna ödedikleri ücret haricinde başka bir ücret ödememektedir. Örnek verirsek; HP 85A Tonerin Drum parçası, Manyetik Roller parçası, PCR şarj roller v.s gibi parça değişimleri HDS sistemimizde HP 285A model kartuşunuz için ödediğiniz Toner Dolum bedelinin içine dahildir. 85A toneriniz ünite kullanım süresini doldurmuş ve yeni bir 285A toner almanız gerekse bile siz değerli müşterilerimiz HDS sistemimiz doğrultusunda sadece toner dolum bedeli ödeyecektir. HDS sistemimiz vasıtasıyla sizlere sunduğumuz bu avantajlar ile firmanızın HP 285A toner giderlerini minumum seviyelere düşürmüş oluyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek